Tisková konference dne 9.2.2009

10. 2. 2009  |  Region Boleslavska

V pondělí 9. 2. se na sekretariátě ČSSD v Mladé Boleslavi uskutečnila první tisková konference za přítomnosti senátora PhDr. Jaromíra Jermáře, poslance a předsedy zahraničního výboru Jana Hamáčka a krajských zastupitelů Ing. Dagmar Mocové a Mgr. Josefa Hrobníka.


Přidejte komentář

 

 

(Tato otázka slouží k ověření, zda nejste spamovací robot.)
     


* Vyplnění položek označených hvězdičkou je povinné.
Kalendář akcí

Tiskové zprávy

4. 12. 2012

O Gripenech měl stát jednat dávno, stejně jako o dalších nákupech na ministerstvu obrany

Včerejší oznámení o pokroku v jednáních se Švédskem o prodloužení pronájmu stíhacích strojů JAS-39 Gripen se jeví jako pozitivní zpráva. Ve výsledku je však nutné se ptát, nakolik tato jednání ovlivnily průtahy v zahájení rozhovorů o konečné ceně a také jaký vliv na výslednou podobu obchodu budou mít personální rošády v čele resortu obrany.

27. 11. 2012

Ministr obrany Vondra musí vysvětlit podivný nákup letounů CASA

Kabinet premiéra Mirka Topolánka podle nejnovějších informací rozhodl o nákupu kontroverzních letadel CASA pro Armádu České republiky, aniž by věděl, za jakou částku je zprostředkovatelská firma Omnipol pořídila. Smlouva, na jejímž základě vláda rozhodovala, obsahovala pouze začerněnou částku. Český stát, zdá se, tak zaplatil za letadla Omnipolu 3,5 miliardy korun, i když firma stroje pořídila podstatně levněji.

20. 11. 2012

Vyhazování peněz oknem na obraně nekončí!

Ministerstvo obrany ještě nesplatilo nákupy obrněnců z minulých let a už chystá nákup dalších třiceti vozů nových.